Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVEX, papperskorg, tidskriftssamlare, 1960-tal, fanérade i teak, brännmärkta, höjd ca 33 resp 16 cm
Tidskriftssamlare med limning (understa delen) bruksslitage
655290
2019-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här