Papperskorg tidskriftssamlare Servex

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVEX, papperskorg, tidskriftssamlare, 1960-tal, fanérade i teak, brännmärkta, höjd ca 33 resp 16 cm

Tidskriftssamlare med limning (understa delen) bruksslitage

655290

2019-06-18