Bardisk med pallar troligen Frankrike
Klubbat för:
9 200 SEK
10 000 SEK
BARDISK MED 3 BARSTOLAR, sannolikt Frankrike, 1900-tal, trä och smide, grönmålad och delvis förgylld, 2 hyllplan i glas, höjd ca 109, 181 x 45 cm, snurrbara pallar, höjd ca 90 cm
Hyllplan saknas, färgbortfall, repor
655302
2019-06-19