Nattljusstake

Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTLJUSSTAKE, med sax, silver, 1800-talets första hälft, otydliga stämplar, möjligen Frankrike, vikt 367 g, höjd ca 12,5 cm

655304

2019-06-18