Bing tourer
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BING TOURER, 1910-tal , öppen bil, lackerad plåt i mörkblått och rött, hjul helt i plåt, lampor, ställbara framhjul, stoppspak på sidan, urverksdriven, längd ca 32 cm
Förare saknas, vindrutans ram senare/ samt saknar glas, lackskador
655305
2019-06-25