Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
MIMMI OCH MUSSE PIGG DOCKOR, 1900-talets första hälft, helt i stoppat tyg, sydda ögon, fem fingrar på var hand, längd ca 47 resp. 42 cm
Smärre fläckar, slitage
655309
2019-06-25