Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 3 st., TÄNDARE, BÄGARE, SKÅL, COCKTAILPINNAR, 12 st., OLJELAMPA, silver, 18/1900-tal, vikt exkl. tändare 410 g

Slitage, gravyrer

655310

2019-06-18