Moped Skeppshult ´Motoress´ 1950-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MOPED, Skeppshult ´Motoress, 1950-tal

Proveniens: Big Bengt Museum, High Chaparral

Renoverad, senare lack, en lös vajer, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktionen

655320

2019-06-20