Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSURSFODRAL, Louis XV, 1700-tal, brännförgylld brons, urhus besatt med facetterade färgade glassten, höjd 33 cm
Senare löst urverk medföljer, senare krön och sockel i trä, slitage
655322
2019-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här