Moped Husqvarna ´Novolette´ 1950-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MOPED, Husqvarna ´Novolette´, 1950-tal
Proveniens: Big Bengt Museum, High Chaparral
Renoverad, senare lack, tanklock saknas, torr stoppning i sadel, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktionen
655324
2019-06-20