Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Borstö, Åbolands skärgård", signerad roland S, 1/360, färglitografi, bildmått ca 30x46 cm

Läs mer

655330

2019-08-20