Roland Svensson
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Borstö, Åbolands skärgård", signerad roland S, 1/360, färglitografi, bildmått ca 30x46 cm
Läs mer
655330
2019-08-20