Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, 1900-talets första hälft, urtavla med arabiska siffror, fodral fanérad i mahogny, krönt med skuren trä dekor av en örn, höjd ca 94 cm, nyckel medföljer

Slitage, lagningar, lim är ställvis synbart, märken, ej funktionstestad garanterar ej funktionen

655331

2019-06-18