Väggur
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGUR, 1900-talets första hälft, urtavla med arabiska siffror, fodral fanérad i mahogny, krönt med skuren trä dekor av en örn, höjd ca 94 cm, nyckel medföljer
Slitage, lagningar, lim är ställvis synbart, märken, ej funktionstestad garanterar ej funktionen
655331
2019-06-18