Roland Svensson
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Angelika" - Brännvinskrydda, signerad roland S, 219/310, färglitografi, bildmått ca 34x23 cm
HISTORIK: Kvanne (Angelica archangelica) är en tvåårig ört tillhörande familjen flockblommiga växter.
Läs mer
655338
2019-08-20