2 dukar och 13 servetter linnedamast
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DUKAR OCH SERRVETTER, 2 respektive 13 st, linnedamast, enligt uppgift Irland 1920-tal, monogram AS i vit brodyr, dukarnas mått 400x180 och 270x155 cm, servetternas mått 58x58 cm
Bruksslitage med mindre fläckar, ej fullt genomgångna
655377
2019-06-20