Fat med dekor av en kräfta

Fat med dekor av en kräfta
Fat med dekor av en kräfta
Fat med dekor av en kräfta
Fat med dekor av en kräfta
Fat med dekor av en kräfta
Fat med dekor av en kräfta
Fat med dekor av en kräfta
Fat med dekor av en kräfta
Fat med dekor av en kräfta
Fat med dekor av en kräfta

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, delvis glaserat stengods, med dekor av en kräfta, monogramsignerad ´´OSR´´, diameter ca 49 cm

Smärre slitage

655383

2019-06-18