Kombinationsmöbel

Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE/STOL, 1900-talets första hälft, sannolikt England, stomme i mahogny, sitthöjd ca 45 cm, stegens höjd ca 85 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

655386

2019-06-18