Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
BIBLIOTEKSSTEGE/STOL, 1900-talets första hälft, sannolikt England, stomme i mahogny, sitthöjd ca 45 cm, stegens höjd ca 85 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
655386
2019-06-18