Nils Jonsson Bokhyllor Troeds
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NILS JONSSON, "Domi Monté", bokyllor, Troeds, 1960-tal, 3 st tredelade moduler varav 2 med vitrinluckor och 1 med hyllor, fanerad i palisander med mässingsbeslag, flyttbara hyllor, total höjd ca 235, yttermått 127x43 cm
Smärre bruksslitage i form av repor och märken, cites intyg och nyckel medföjer och finns att hämta i utlämningen
655395
2019-06-20