Nils Jonsson Bokhyllor Troeds

Nils Jonsson Bokhyllor Troeds
Nils Jonsson Bokhyllor Troeds
Nils Jonsson Bokhyllor Troeds
Nils Jonsson Bokhyllor Troeds
Nils Jonsson Bokhyllor Troeds
Nils Jonsson Bokhyllor Troeds

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

NILS JONSSON, "Domi Monté", bokyllor, Troeds, 1960-tal, 3 st tredelade moduler varav 2 med vitrinluckor och 1 med hyllor, fanerad i palisander med mässingsbeslag, flyttbara hyllor, total höjd ca 235, yttermått 127x43 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage i form av repor och märken, cites intyg och nyckel medföjer och finns att hämta i utlämningen

655395

2019-06-20