Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, Sits, 2000-tal, 2 dlr med schäslong, textilklädsel, svärtade ben, löstagbara plymåer, sitthöjd ca 40 cm, längd 225 cm, schäslong längd 228 cm
Smärre slitage, något blekt
655401
2019-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här