Kanapé nyrokoko 1800-tal

Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal
Kanapé nyrokoko 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANAPÉ, 1800-tal, nyrokoko, mahogny, insvängda sidor, snedställda kortsidor, längd ca 150 cm

Skador, sliten/skadad klädsel, 2 ben lösa, renoveringsbehov

655437

2019-06-20