Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DANIEL SHERRIN (UK) (1868-1940): "Hayfield in Kent", olja på duk, signerad D. Sherrin, mått på duk ca 60x40 cm
Lite färgbortfall i mitten
655439
2019-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här