Daniel Sherrin "Hayfield in Kent" olja på duk

Daniel Sherrin
Daniel Sherrin
Daniel Sherrin
Daniel Sherrin
Daniel Sherrin
Daniel Sherrin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DANIEL SHERRIN (UK) (1868-1940): "Hayfield in Kent", olja på duk, signerad D. Sherrin, mått på duk ca 60x40 cm

Lite färgbortfall i mitten

655439

2019-06-18