Elektrisk kaffekvarn ´Excelcior´
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFEKVARN, 1900-talets första hälft, elmotor, behållare i aluminium samt lackerad plåt, etikettmärkt Excelcior Göteborg, L ca 45 cm
Slitage, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktionen
655463
2019-06-20