Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad: 1800-tal, olja på duk, Engelsk skola, mått på duk ca 127x76 cm
Krackelyr, kraftig färgbortfall i nedre delen av tavlan
655477
2019-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här