Oidentifierad konstnär Engelsk skola olja på duk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad: 1800-tal, olja på duk, Engelsk skola, mått på duk ca 127x76 cm

Krackelyr, kraftig färgbortfall i nedre delen av tavlan

655477

2019-06-19