Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-tal, underglasyrblått, höjd ca 25, diameter 31 cm

Mindre glasyrnagg

655478

2019-06-20