Resekoffertar 2 st 1900-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

RESEKOFFERTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, handtag i läder, 1 märkt Paul U Bergströms Ab PUB Stockholm, invändigt med galgar, nycklar saknas, ca 85 x 53, 80 x 53 cm

Slitage, skador

655480

2019-06-21