Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
RESEKOFFERTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, handtag i läder, 1 märkt Paul U Bergströms Ab PUB Stockholm, invändigt med galgar, nycklar saknas, ca 85 x 53, 80 x 53 cm
Slitage, skador
655480
2019-06-21