Sängbord teak

Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, teak, etikettmärkt "AB Carlströms & Co möbelfabrik", låda i sargen, höjd 53, 36x43 cm

Smärre ytskador

655500

2019-06-18