Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, teak, etikettmärkt "AB Carlströms & Co möbelfabrik", låda i sargen, höjd 53, 36x43 cm
Smärre ytskador
655500
2019-06-18