Armband Italien

Armband Italien
Armband Italien
Armband Italien
Armband Italien
Armband Italien
Armband Italien
Armband Italien
Armband Italien
Armband Italien
Armband Italien
Armband Italien
Armband Italien
Armband Italien
Armband Italien

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARMBAND, 18k guld, med fyrkantiga, blandslipade, ametister, peridoter, citriner och blå topaser, LeGi, Vincenza, Italien, längd ca 21.5 cm, totalvikt ca 11.2 g

Bruksslitage, stenarna är något slitna, några med mindre nagg

655506

2019-06-22