Modellvinge

Modellvinge
Modellvinge
Modellvinge
Modellvinge
Modellvinge
Modellvinge
Modellvinge
Modellvinge
Modellvinge
Modellvinge

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

B17 MODELLVINGE, sent 1900-/tidigt 2000-tal, glasfiber plast och trä, bemålad i camouflage-grått med motiv föreställande pin-up modell, ca 120x75 cm

Smärre färgfläckar, märken och repor

655507

2019-06-19