Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
B17 MODELLVINGE, sent 1900-/tidigt 2000-tal, glasfiber plast och trä, bemålad i camouflage-grått med motiv föreställande pin-up modell, ca 120x75 cm
Smärre färgfläckar, märken och repor
655507
2019-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här