Kay Fisker korgstol
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAY FISKER, korgstol, R. Wengler, Danmark, 1950-60-tal, rotting, drinkhållare och lucka i armstöden, löstagbar dyna klädd i turkosefärgat tyg, höjd 96, sitthöjd 48 cm
bruksslitage, mindre skador
655509
2019-06-20