Kay Fisker korgstol

Kay Fisker korgstol
Kay Fisker korgstol
Kay Fisker korgstol
Kay Fisker korgstol
Kay Fisker korgstol
Kay Fisker korgstol
Kay Fisker korgstol
Kay Fisker korgstol
Kay Fisker korgstol
Kay Fisker korgstol
Kay Fisker korgstol
Kay Fisker korgstol
Kay Fisker korgstol
Kay Fisker korgstol

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAY FISKER, korgstol, R. Wengler, Danmark, 1950-60-tal, rotting, drinkhållare och lucka i armstöden, löstagbar dyna klädd i turkosefärgat tyg, höjd 96, sitthöjd 48 cm

bruksslitage, mindre skador

655509

2019-06-20