Leksaksbil Japan 1950-tal Buick

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSBIL, 1950-tal, japan, Buick, lackerad påt i blått, friktionsdriven, längd ca 29 cm

Friktionsdriften defekt, obetydliga skador

655511

2019-06-20