Trädgårdsbord / cafébord 1900-talets början

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSBORD / CAFÉBORD, 1900-talets början, underrede i gjutjärn, rund marmorskiva, höjd ca 74, diameter 62 cm

Slitage

655524

2019-06-21