Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD / CAFÉBORD, 1900-talets början, underrede i gjutjärn, rund marmorskiva, höjd ca 74, diameter 62 cm
Slitage
655524
2019-06-21