Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JUKEBOX, Rock-Ola modell 453, 1974, serienr 534751, B ca 88 cm
Skador, slitage, lås och nycklar saknas, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktionen, renoveringsbehov
655530
2019-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här