B&B Italia sideboard

B&B Italia sideboard
B&B Italia sideboard
B&B Italia sideboard
B&B Italia sideboard
B&B Italia sideboard
B&B Italia sideboard
B&B Italia sideboard
B&B Italia sideboard
B&B Italia sideboard
B&B Italia sideboard
B&B Italia sideboard
B&B Italia sideboard

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

B&B ITALIA, sideboard, 1900-talets sista kvartal, stomme i svartlackerat trä, invändigt med hyllplan, äkthetsintyg medföljer, höjd ca 71 cm, yttermått ca 145x45 cm

Bruksslitage

655544

2019-06-19