Besticksservis

Besticksservis
Besticksservis
Besticksservis
Besticksservis
Besticksservis
Besticksservis
Besticksservis
Besticksservis
Besticksservis
Besticksservis
Besticksservis
Besticksservis

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BESTICKSSERVIS, silver, svenska importstämplar, bestående, av: 6 huvudrättsgafflar, 6 skedar, 6 knivar, 11 förättsskedar, 8 förättsgafflar, 8 förättsknivar, samt namnhållare i form av ankor, längder 17-25 cm, total vikt exkl knivar med kolstålsblad ca 1745 g

Slitage

655554

2019-06-18