Klubbat för:
8 400 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, porträtt av Ulrika Eleonora, olja på duk, osignerad, ca 66x81 cm
Zustandsbeschreibung
renoverad, retuscherad samt krackeleringar
655558
2019-06-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner