Porträtt Ulrika Eleonora 1700-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, porträtt av Ulrika Eleonora, olja på duk, osignerad, ca 66x81 cm

Zustandsbeschreibung

renoverad, retuscherad samt krackeleringar

655558

2019-06-30