Lucien Mathelin oljemålning

Lucien Mathelin oljemålning
Lucien Mathelin oljemålning
Lucien Mathelin oljemålning
Lucien Mathelin oljemålning
Lucien Mathelin oljemålning
Lucien Mathelin oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUCIEN MATHELIN: "La Balance Romaine", signerad, olja på duk, ca 60 x 73 cm

655588

2019-06-19