John Ivar berg

John Ivar berg
John Ivar berg
John Ivar berg
John Ivar berg
John Ivar berg
John Ivar berg

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Cypresser i motljus", monogramsignerad och daterad 73, akryl på duk, ca 68x42 cm

655602

2019-07-10