Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

4 000 SEK

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 dlr, 80-tal, bestående av bord och 6 stolar, stomme i vitlackerad metall och gjutjärn, dynor medföljer, bord höjd ca 74, mått skiva 132 x 89, stolar sitthöjd ca 42, höjd ca 88, bredd ca 54 cm

Smärre slitage, smuts

655620

2019-06-19