Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Eftermiddagsljus Famugusta Cypern", monogramsignerad och daterad 73, akryl på duk, ca 66x56 cm
655622
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här