John Ivar Berg

John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Eftermiddagsljus Famugusta Cypern", monogramsignerad och daterad 73, akryl på duk, ca 66x56 cm

655622

2019-07-10