Ytterfoder Jugend Tema keramik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, Jugend, lergods, daterad 1902, i form av stubbe, höjd ca 21 cm

Smärre slitage, nagg

655626

2019-07-28