Fiskbestick silver

Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver

Klubbat för:

5 000 SEK

5 500 SEK

FISKBESTICK, 24 dlr, silver, Sachsisk modell, bestående av 12 fiskknivar samt. 12 fiskgafflar, svenska importstämplar, vikt 1282 g

Smärre slitage

655632

2019-06-19