Klubbat för:
5 000 SEK
5 500 SEK
FISKBESTICK, 24 dlr, silver, Sachsisk modell, bestående av 12 fiskknivar samt. 12 fiskgafflar, svenska importstämplar, vikt 1282 g
Smärre slitage
655632
2019-06-19