Fickur 1800-tal
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERRFICKUR, 1800-tal, vitmetall, s.k. skelettur, vitemaljerad urtavla, spindelgång, boett daterad 1831, diameter 56 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage, löst glas
655633
2019-06-20