Fickur 1800-tal

Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERRFICKUR, 1800-tal, vitmetall, s.k. skelettur, vitemaljerad urtavla, spindelgång, boett daterad 1831, diameter 56 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage, löst glas

655633

2019-06-20