Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKRIVBORD med uppsats, 1900-tal, Louis XV-stil, fanérad i olika träslag bl.a valnöt, beslag i mässing, höjd 77-132, 102x68 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar, repor, läderbortfall
655644
2019-06-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner