Matbord Danmark riopalisander
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, fanerat i Riopalisander (Dahlbergia Nigra), Utdragsskivor à 66 cm, dansk tillverkning, 1960-tal, H ca 74 cm, 135x85 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Torr yta, repor och fläckar
655649
2019-06-21