Roland Svensson litografier
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) Skärgårdsmotiv, signerade, varav en utförd för föreningen Göran Wahlströms udde i 100 ex. 25/100, samt 12/30, litografier ca 11x28 resp 12x15 resp 17x32 cm
655651
2019-06-23