Roland Svensson litografier

Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) Skärgårdsmotiv, signerade, varav en utförd för föreningen Göran Wahlströms udde i 100 ex. 25/100, samt 12/30, litografier ca 11x28 resp 12x15 resp 17x32 cm

655651

2019-06-23